Asta 123 / Lotto n° 440

Volume. Opera di Platone. 1561

Platonis atheniensis, philosophi summi ac penitus divini opera, quae ad nos extant omnia... Basilea. 1561. In officina frobeniana. Volume con coperta in cartonato, mezza legatura in pergamena (difetti - da collazionare)

Base d'asta
€ 160