Asta 123 / Lotto n° 440
Platonis atheniensis, philosophi summi ac penitus divini opera, quae ad nos extant omnia... Basilea. 1561. In officina frobeniana. Volume con coperta in cartonato, mezza legatura in pergamena (difetti - da collazionare)
Base d'asta
€ 160